Důležité Informace

Výběr dárkových poukazů

Výběr jedné z nás:

Prvním aspektem výběru je volba nabízených služeb, tedy jedné z ná:
Vendula Faktorová – manikúra, nehtové modeláž, permanentní prodlužování řas;
Kateřina Jeníčková – kosmetická ošetření pleti všeho druhu;
Marcela Lošťáková – pedikúra.

TIŠTĚNÁ ČI ELEKTRONICKÁ VERZE

Tištěnou verzi je možné si po předchozí domluvě vyzvednout u nás v Salonu Krásy | Prachatice.
Elektronická verze je zasílána na e-mail uvedený v objednávce.

Na určitou službu či v určité peněžní výši:

V případě výběru dárkového poukazu NA URČITOU SLUŽBU se dárkový poukaz vztahuje pouze na tuto službu, není tedy možné tuto vybranou službu nahradit jinou službou. V takovém případě je jistějším řešením zakoupit dárkový poukaz v určité PENĚŽNÍ VÝŠI, kdy si příjemce může vybrat, na kterou službu se objedná. Takový poukaz je možné čerpat postupně (nevyčerpá-li se uvedený kredit). Přesáhne-li vybraná služba kredit dárkového poukazu, je příjemce služby povinen tento rozdíl doplatit. V případě nedoplatku Vám nabídneme takovou službu, která se mu hodnotou přiblíží. Nevyužijete-li jedné z těchto možností, nedoplatek propadá v náš prospěch a není možné požadovat refundaci.

Doprava a platba

DOPRAVA A DORUČENÍ:

Nabízíme Vám možnost vyzvednout si TIŠTĚNOU FORMU dárkového poukazu, a to po předchozí domluvě u nás v Salonu Krásy | Prachatice.

V případě výběru ELEKTRONICKÉHO poukazu zasíláme dárkový poukaz ve formě PNG/PDF zpravidla do 24 hodin od připsání peněz na účet (pouze ve všední dni!).

Platba:

Při osobním vyzvednutí u nás v Salonu Krásy je možné zaplatit v hotovosti, preferujeme ale zaslání peněz na naše účty před samotným vyzvednutím. Dárkový poukaz zašleme po připsání peněz na účet.

Rezervace služeb

Jak dopředu rezervovat termín:

Rezervaci služby vybrané/uvedené na dárkovém poukaze učiňte nejlépe zhruba 2 měsíce před koncem platnosti poukazu. Objednací lhůta se pohybuje v nejvytíženějších obdobích roku až kolem 1 měsíce.

Jak si službu rezervovat:

Preferujeme přímé telefonické objednání na níže uvedených telefonních číslech, a to ve všední dny a pokud možno i v naší pracovní době (cca 8:00 až 16:00). Toto je nejsnazší způsob, jak naleznout nejschůdnější termín pro obě strany.

Vendula Faktorová: +420 603 988 956
Kateřina Jeníčková: +420 737 039 714
Marcela Lošťáková: +420 728 034 045

Podmínky uplatnění dárkových poukazů

1. Pro využití dárkového poukazu se, prosím, objednejte na tel. číslo uvedené na poukazu, a to minimálně 8 týdnů před vypršením jeho platnosti.

2. Peněžní kredit uvedený na poukazu je možné čerpat i v rámci několika služeb dle vašeho výběru. Překročení výše peněžního kreditu se řeší doplatkem rozdílu. V případě výběru dárkového poukazu na určitou službu není možné tuto službu následně měnit!

3. Platnost dárkového poukazu je uvedena na poukazu. Po uplynutí uvedeného data se poukaz stává neplatným a není možné požadovat refundaci. Dobu platnosti nelze prodloužit, poukaz nelze vrátit ani požadovat zpět jeho finanční hodnotu.

4. Bez příslušného podpisu vystavovatele je poukaz neplatný.

5. Pokud není závazná rezervace omluvena 24 hodin předem, hodnota rezervované procedury propadá!

6. Zakoupením dárkového poukazu kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

7. Kupující je povinen seznámit osobu, které dárkový poukaz daruje, s podmínkami zde uvedenými.

8. Přijetím dárkového poukazu jeho držitel souhlasí s podmínkami zde uvedenými.

FAQ - nejčastěji pokládané otázky

Jakou platnost mají dárkové poukazy?

Dárkové poukazy jsou platné 6 měsíců od jejich zakoupení. Výjimkou jsou vánoční dárkové poukazy, které mají platnost prodlouženou až do 30. června následujícího roku od zakoupení. Nicméně platnost je na dárkovém poukazu VŽDY uvedena.

Je možné změnit službu uvedenou na dárkovém poukazu za jinou?

NE, tato možnost není možná.

Za jak dlouho obdržím elektronickou formu dárkového poukazu?

V pracovní dny zpravidla do 24 hodin od připsání peněz na bankovní účet. Ve vypjatých obdobích je ale možné, že se tato doba neplánovaně prodlouží. Vždy se ale snažíme doručit Vám dárkový poukaz co nejdříve.